Genel Başkan İsa Gök: Filistin ve Kudüs’e yönelik saldırılar gölgesinde karşıladığımız Ramazan Bayramının İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini dileriz.

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE YAYINLAMIŞ OLDUĞU TEBRİK MESAJI

 

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli fırsatlardır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bu fırsatlardan biri olan mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın huzurunu yaşıyoruz.

Ne yazık ki aynı kıbleye yönelen tüm dünya Müslümanları olarak kalplerimizle ve bütün benliğimizle bayramı coşkuyla yaşamanın derin özlemini duyuyoruz. Öyle ki Suriye, Yemen, Somali, Irak ve Filistin başta olmak üzere tüm İslam coğrafyasında kardeşlerimizin içinde bulunduğu dramatik durum, bizleri de derinden etkilemekte ve sevincimizi gölgede bırakmaktadır. Bu mübarek günlerin kardeşlerimizin kurtuluşuna, tüm insanlığın huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olmasını temenni ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Filistin ve Kudüs’e yönelik saldırılar gölgesinde karşıladığımız Ramazan Bayramının İslam âlemine ve ülkemize sağlık, huzur ve barış getirmesini diler, kardeşlik iklimi ve dayanışma bilinci içerisinde tüm İslam âleminin Mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.
 Sayaç: 547
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel