Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün Ramazan Bayramı Münasebetiyle Yayınlamış Olduğu Mesajı

Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün Ramazan Bayramı Münasebetiyle Yayınlamış Olduğu Mesajı

Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli fırsatlardır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bu fırsatlardan biri olan mübarek Ramazan Bayramı’na kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kardeşlik, sevgi, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, aynı kıbleye yönelen tüm dünya Müslümanları olarak kalplerimizle ve bütün benliğimizle bayramı coşkuyla yaşamanın özlemini duyuyoruz. Öyle ki Irak, Suriye, Filistin, Yemen, Mısır, Libya ve Somali başta olmak üzere tüm İslam coğrafyasında kardeşlerimizin içinde bulunduğu dramatik durum, bizleri de derinden etkilemekte ve sevincimizi gölgede bırakmaktadır. Bu mübarek günlerin kardeşlerimizin kurtuluşuna, tüm insanlığın huzur ve güven içinde geleceğe umutla bakabilmesine vesile olmasını temenni ederiz. 

Bu duygu ve düşüncelerle bayramın tüm gönüllere, hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, saadet, selamet getirmesini dileriz. Kardeşlik iklimi, dayanışma ve yardımlaşma bilinci içerisinde tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.
 
Saygılarımla,
   İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 979