Ramazan Bayramı Kutlaması

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN
RAMAZAN BAYRAMI MÜNASEBETİYLE YAYINLAMIŞ OLDUĞU MESAJI


 
Kardeşlik, sevgi, birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Mübarek Ramazan ayının manevi hazzını, mehabetini ve kutsiyetini idrak ederek bayrama ulaşmanın gönül huzurunu yaşıyoruz.

Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevincimizi artıran, aramızdaki dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren günlerdir. Hiç şüphesiz, Aziz Milletimiz tarih boyunca bu topraklarda barış ve huzur içerisinde yaşamanın ve yaşatmanın gayreti içerisinde olmuştur. Bu süre içerisinde karşılaştığı her türlü engeli aşmayı bilmiş; varlığına ve birliğine yönelik saldırıları da köklü kültür ve medeniyet geleneğinin kazandırdığı dayanışma ruhu sayesinde bertaraf etmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle bayramın tüm gönüllere, hanelere, ülkemize ve İslam dünyasına huzur, mutluluk ve bereket getirmesini diler, kardeşlik iklimi ve dayanışma bilinci içerisinde tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.
 
 
                                Saygılarımla;
İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 113
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel