ŞEKER-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN KURBAN BAYRAMI TEBRİK MESAJI


Bereketin, huzurun, manevi hazların, hoşgörü ve kardeşliğin, paylaşmanın zirve yaptığı bir Kurban Bayramına daha erişmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz.

Dini ve milli bayramlarımız millet olarak kenetlenmemizi sağlayan, mutluluklarımızı paylaştığımız en güzel günlerdir. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.

Yakın coğrafyamızda, Filistin’den Suriye’ye, Güney Asya’dan Türkistan’a kadar dünyanın pek çok yerinde kan akarken, zulüm, her rengiyle kardeşlerimizi inletirken, yoksulluk en ağır şekilde hükmünü sürerken, Kurban Bayramının, idrakleri aydınlatması, gönülleri yumuşatması, insanlığa vicdanı ve merhameti hatırlatması en büyük arzumuzdur.

Daha nice bayramları birlikte sağlık, mutluluk ve huzurla geçirebilmemiz adına mutlaka temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uymaya azami ölçüde dikkat edelim. Kurbanlarımızı belirlenen alanlarda kurallara uygun şekilde keselim. Tedbiri elden bırakmayalım

Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın İslam âlemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.

.
Saygılarımla,
İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 821