Kadir Gecesi Ülkemize, İslam Âlemine ve Bütün İnsanlığa İyilik, Güzellik Ve Hayırlar Getirsin.

Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası (Şeker-İş) Genel Başkanı İsa Gök’ün Kadir Gecesi Mesajıdır.

“Kadir Gecesi Ülkemize, İslam Âlemine ve Bütün İnsanlığa İyilik, Güzellik Ve Hayırlar Getirsin.”

Pek çok manevi değeri bünyesinde barındıran Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bu mübarek gecede, tüm insanların birlik, beraberlik, bolluk, bereket, kazanç, yardımlaşma, paylaşma ve daha güzel bir geleceğe kapılar açmasını temenni ediyoruz.

Dünyanın her yerinde çatışmaların, savaşların ve yıkımların hâkim olduğu, bir takım haksızlıkların vicdanımızı yaraladığı bu günlerde kandillerin çağrılarına daha bir kulak vermek, bu çağrıların insanlık için değerini idrak etmek büyük önem taşımaktadır. 

Ülkemiz, milletimiz ve çocuklarımız için daha güzel yarınlar ve daha yaşanılır bir dünya için bin aydan hayırlı bu mübarek gecede dualarımızı, gönüllerimizi buluşturalım. Bu kutlu gecede barış ve huzur ikliminin dünyaya hâkim olması, yaşanan acıların son bulması için dua edelim. Bu duygularla bütün İslam Âleminin Kadir Gecesini kutluyor, bu gecenin ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa iyilik, güzellik ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.
 
                                    Saygılarımla,
                                        İsa GÖK
                                     Genel BaşkanSayaç: 1091