Kadir Gecesi Tebrik Mesajı

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK KADİR GECESİ SEBEBİYLE YAYINLADIĞI TEBRİK MESAJI

Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın daha da yoğunlaştığı mübarek Ramazan-ı Şerif'in son günlerine yaklaşırken, Kadir Gecesi'ni idrak etmenin coşku ve heyecanını yaşıyoruz. Kadir Gecesi, âlemlere rahmet olarak gönderilen Kur'an-ı Kerim'in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir ve yine Kur'an-ı Kerim'de buyrulduğu gibi bin aydan daha hayırlı bir gecedir.

Ülkemiz, milletimiz, çocuklarımız ve daha yaşanılabilir bir dünya için bin aydan daha hayırlı olan bu mübarek gecede dualarımızın ve gönüllerimizin buluşmasını dilyoruz. Ayrıca bu mübarek gece vesilesiyle dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın hastalığın bir an önce bitmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor ve ülke olarak hep birlikte bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz.

 Bu duygularla bütün İslam Âleminin Kadir Gecesini kutluyor, bu gecenin ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa başta sağlık, bereket ve hayırlar getirmesini temenni ediyoruz.
 

Saygılarımla,
    İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 266
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel