“BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA” FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI.

“BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA” FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI.
 

Sendikamız tarafından çalışma hayatında çalışanların her türlü hakkının korunması ve geliştirilmesi yanında eğitim, sempozyum, çalıştay, basın-yayın çalışmaları, projeler, kampanyalar, bilgilendirme çalışmaları ile birçok farklı alanda büyük bir duyarlılık ve hassasiyetle çalışmaktadır.

Bu çerçevede Sendikamız Şeker-İş kadına ve kadın emeğine verdiği büyük önem ve kıymetle, her daim kadının toplumumuzda ve çalışma hayatımızda üstlendiği rol, aldığı sorumluluk, yarattığı katma değer itibariyle Şeker-İş üyesi bulunan kadın çalışanların evlerinde ve çalışma yaşamlarında büyük emek, alın teri, özveri, gayret ve mücadeleleriyle inşa ettikleri değeri her daim takdir etmektedir. 

Bu amaçla sendikamız kadın üyelerinin kıymetli emeklerine dikkat çekmek, onları sanatla buluşturmak ve Şeker-İş Ailesinin fertlerini aynı heyecanda buluşturmak amacıyla 8 Mart 2024 Dünya Kadınlar Gününde ilkini gerçekleştireceği BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA” fotoğraf yarışmasını düzenlemiştir. 

Anadolu Ajansı, TRT ve NTV gibi basın kuruluşlarının da yer aldığı kıymetli jürimizin yapmış olduğu değerlendirmeler sonucu oluşan sonuçlara aşağıda yer verilmiştir. Ödül töreni ve sergi 8 Mart 2024 tarihinde Antalya Grand Şeker Otel’de gerçekleştirilecektir. Yarışmaya katılan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
 
"BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA" YARIŞMASINI KAZANAN KADIN ÜYELERİMİZ
1. FATMANUR AYTEKİN
2. ÇİĞDEM YILMAZ
3. GAMZE ÜLKÜ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ
PINAR DAĞCI


"BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA" YARIŞMASI FOTOĞRAF SERGİSİNDE FOTOĞRAFLARI SERGİLENECEK OLAN ÜYELER
DUYGU AZAR
ASLIHAN YILMAZ
SULTAN GÜNGÖR
HATİCE ERSÖZ
RABİA DAĞ
GULDEMET ÇINAR
HİKMET FİLİZ
ELMAS ELADI
HAVVA ESEN
ZEHRA ASLAN
AYŞE NUR ŞAHİN
AYŞE DURAN
PELDA YILDIZ
ZEYNEP ŞİMŞEK
SEVDE NUR ARSLAN
HAVVA YAVUZ
SEVGİ DEMİRCİ 


“BİR FOTOYLA KADIN EMEĞİNİN TERİNİ YAKALA” FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUÇLARI AÇIKLANDI.


Sayaç: 1643