Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün 30 Ağustos Zafer Bayram Mesajı


Dünya tarihinin gördüğü en büyük kahramanlık destanlarından biri olan, vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu, ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen "30 Ağustos Zaferi'nin” 99. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Tarih boyunca birlik ve beraberliğimizi yıkmaya tevessül eden her türlü girişimi, her türlü saldırıyı boşa çıkaran aziz milletimiz, 30 Ağustos 1922'de Dumlupınar'da elde ettiği büyük zaferle birlikte ayrılmaz bir bütün olduğunu tüm dünyaya ilan etmiştir.
30 Ağustos, asırlardır hür yaşayan bir milletin haykırışıdır. Birlik ve beraberliğimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının ispatıdır. Hür ve bağımsız olarak sonsuza kadar bir arada yaşama irademizin en önemli kilometre taşıdır.

Bu duygularla, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve canlarını bu uğurda feda eden tüm aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyoruz.  

 

                                           Saygılarımla;
          İsa GÖK
     Genel BaşkanSayaç: 436