15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZ ÖMER TAKDEMİR KABRİ BAŞINDA DUALARLA ANILDI 

 
TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün ATALAY, Şeker-İş Genel Başkanı İsa Gök ve beraberindeki heyet, 15 Temmuz hain darbe girişiminin beşinci yıl dönümünde Şehit Ömer TAKDEMİR’i kabri başında dualarla andı.
 

Türk-İş Genel Başkanı Ergün ATALAY, Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa GÖK, Güvenlik İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Ankara Şeker Fabrikası Müdürü Mustafa Uslu ve beraberindekiler, Şehit Ömer TAKDEMİR’in Kahramankazan ilçesi Yakuphasan köyünde bulunan kabrine ziyarette bulunarak mezarı başında dualarla andı.

 
Ziyarette Türk-İş Genel Başkan Ergün ATALAY Şehit Ömer TAKDEMİR’in ailesine taziyelerini ileterek; “TÜRK-İŞ olarak şehidimizin ailesinin, dün nasıl yanındaysak bugün de yarın da yanında olacağız. Ömer hepimizin evladıydı. 15 Temmuz gecesini iyi analiz etmek lazım. O gece kahramanlar, gaziler ve şehitler olduğu gibi aynı zaman da hainler de vardı. O hainler fırsat buldukları zaman bize ve ülkemize en büyük kötülüğü geçmişte de olduğu gibi gelecekte de yapmaya devam edeceklerdir.  Bizler terör örgütlerine karşı verilen mücadeleyi, demokrasiyi ve hukukun üstünlüğünü savunmayı kararlılıkla sürdüreceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun. Rabbim bu millete böyle acılar bir daha yaşatmasın. ” diye konuştu.
 


 Sayaç: 1085