Genel Başkan İsa Gök: İblid De Şehit Edilen Askerlerimize Yönelik Taziye Mesajı

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN İBLİD’DE ŞEHİT EDİLEN ASKERLERİMİZE YÖNELİK 03.02.2020 TARİHLİ TAZİYE MESAJI

İdlib'de çatışmaların önlenmesi maksadıyla bölgeye takviye olarak gönderilen, Mehmetçiklerimize rejim unsurları tarafından yapılan topçu atışları sebebiyle 9 askerimizin yaralandığı ve 4 askerimizin şehit olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. 
Şu unutulmasın ki bugün ülkemizin birliği ve bütünlüğü, milletimizin huzur ve güvenliği üzerine oyunlar oynanmaktadır. Asırlardır çeşitli sebeplerle Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne fitne, fesat ve nifak tohumu ekmek isteyenler bunun bedelini ağır ödeyeceklerdir. Şehitlerimizin kanı hiçbir zaman yerde kalmamıştır. Nereden gelirse gelsin terörün sonu kurutuluncaya kadar mücadelemiz devam etmeli ve hedefimizden asla sapmamalıyız.
Bu acı günde şehitlerimizin kanının yerde kalmayacağı temennisiyle bir kez daha Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılara da acil şifalar dileriz. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin ve Milletimizin başı sağolsun.   
         
              Saygılarımla;
  İsa GÖK
Genel Başkan

 Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel