TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI(ŞEKER-İŞ) GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

“Asırlardan beri aziz milletimizin inanç ve heyecanla kutladığı, toplumsal kardeşliğin göstergesi olan, dini değerlerin tazelenerek güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

Bu bayrama, ülkemizde meydana gelen ve elli binin üzerinde cana mal olan, evleri, yuvaları, kısaca hayatları yerle bir olan vatandaşlarımızın acısıyla giriyoruz. Allah ülkemize bir daha böyle felaketler yaşatmasın.   

Kültürümüzde önemli bir yere sahip olan bayramlar, bizleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren, inancı, ibadeti, tarihi, kültürü bir sevinç atmosferinde buluşturan özel günlerdir. Dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dayanışmayı, yardımlaşmayı artıran, hoşgörü, kardeşlik duygularını güçlendiren bayramları, anlam ve önemine uygun olarak kutlamalıyız. 

Bu duygularla, başta aziz milletimiz olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını kutluyor, depremlerden ders çıkarmak temennisiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha Yüce Allah’tan rahmet ve mağfiret, kederli ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.”
 
Saygılarımla
    İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 622