Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün Miraç Kandili Mesajı

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN MİRAÇ KANDİLİ MESAJI
 
Miraç Kandili Allah'ın sonsuzluğuna, büyüklüğüne ve birliğine yapılan en görkemli şahitliktir. Bu gecede insanın yaşama hakkını, şeref ve haysiyetini korumayı, toplumun huzur ve güvenini sağlamayı amaçlayan on iki emir vahyedilmiştir.

İçinde böylesine derin anlamlar içeren bir geceye bir kez daha ifa etmenin mutluluk ve heyecanını yaşamaktayız. Gönüllerimizin müstesna bir coşku yaşadığı bu mübarek gecede, Efendimizin kutlu yolculuğunun anlamını kavramaya, insan olarak vazifelerimizi yerine getirmeye çalışarak bu gece vesilesiyle, insanları birbirine yakınlaştıracak, sevgi ve kardeşlik iklimini sağlayacak tavırlar sergilemenin yollarını aramalıyız. 

Ayrıca bu mübarek gece vesilesiyle dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın hastalıklarında bir an önce bitmesini Yüce Allah’tan diliyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle İslam âleminin, ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Miraç Kandili'ni en içten dileklerimle kutluyor, bu müstesna gecenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.
 

                                    Saygılarımla,
    İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 320
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel