Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası, Genel Başkanı İsa Gök’ Ün Mevlid Kandili Mesajı

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI, GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ ün MEVLİD KANDİLİ MESAJI

İçinde büyük hikmetler barındıran bir kandil gecesine daha ulaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlid Kandili de bu özel günlerin başında yer almaktadır. 
Peygamber Efendimizin rahmet, merhamet ve adalete dayalı kuşatıcılığı ümmetini olduğu kadar bütün insanlığı da kapsamaktadır. Onun bize öğrettiği af, şefkat, insaf, vicdan, sabır ve hoşgörü içimizde bir yerlerde sönmeye yüz tutmuş insanlık kandilini yeniden tutuşturan ve bizi en temel halinde insanlığımıza geri çağıran bir duygu, düşünce, tutum ve davranışlar manzumesidir.

Bizi bir arada tutan, bağlarımızı güçlendiren kutsal günlerimiz; günlük hayatın telaşından uzaklaşıp paylaşımlarımızı yoğun yaşadığımız, dayanışma ve birlikteliklerimizi daha da arttırdığımız önemli günlerdir. Barış, dostluk, kardeşlik duygularına katkı sunması dileğiyle, İslam Âleminin Mevlid Kandili´ni kutluyor ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasına temenni ediyorum.
 
Saygılarımla,
İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 226
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel