Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası, Genel Başkanı İsa Gök Ün Mevlid Kandili Münasebetiyle Yayınlamış Olduğu 08.11.2019 Tarihli Mesajı

 
Bugün âlemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in dünyamıza teşriflerinin yıl dönümü. Mübarek gecelerin toplum hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Âlemlere rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamberimizin doğumu vesilesiyle kutladığımız Mevlid Kandili de bu özel günlerin başında yer almaktadır. Bu kutlu gün ve mübarek geceler, manevi duygularımızı canlandıran, kendimizi sorgulamamıza vesile olan, duygu birliğinin, kardeşliğin, hoşgörünün, paylaşmanın ve dayanışmanın en yükseğe çıktığı ayrıcalıklı zamanlardır.

Bizi bir arada tutan, bağlarımızı güçlendiren kutsal günlerimiz; günlük hayatın telaşından uzaklaşıp paylaşımlarımızı yoğun yaşadığımız, dayanışma ve birlikteliklerimizi daha da arttırdığımız önemli günlerdir. Mevlid Kandili, Peygamberimizin insanlığa bıraktığı mirası anlamak için de önemli bir fırsattır. Bu nedenle, toplumsal huzurun, barışın, birlik ve beraberliğin tesisini sağlayan böyle eşsiz fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Mevlid Kandil’inin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini arzular, İslâm Âlemi’ne ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasına dilerim.

Saygılarımla,

İsa GÖK
Genel Başkan    
 

 Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel