TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN KURBAN BAYRAMI MESAJI

 

İnsana özgü değerlerin paylaşılmasına vesile olan, toplumsal yapıyı güçlendiren ve toplumsal yaşamı zenginleştiren bir Bayram'ı daha karşılamanın hazzını ve coşkusunu yaşamaktayız. Barış ve adalete yüzyıllarca öncülük eden büyük bir medeniyetin mirasçıları olarak geçmişte olduğu gibi bugün de o dayanışma ruhunu her yere taşımaya, yaşanan acıları da sevinçlerimiz gibi paylaşmaya devam edeceğimize olan inancımızı hiçbir zaman kaybetmemeliyiz.

Dini ve milli bayramlarımız millet olarak kenetlenmemizi sağlayan, mutluluklarımızı paylaştığımız en güzel günlerdir. Her türlü dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, dostluk ve hoşgörü duygularının güçlendiği, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı bayram günlerini eş, dost ve akrabalarımız ile yaşamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, inancımızın ve kültürümüzün bir gereğidir.

Bu duygularla, mübarek Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla bir kez daha kutluyor, bu güzel günlerin coşkusunu ailenizle, sevdiklerinizle birlikte doyasıya yaşamanız temennisiyle; bayramın İslam âlemiyle birlikte tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.
 
Saygılarımla,
İsa GÖK
Genel Başkan

 Sayaç: 528