Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün Kadir Gecesi Münasebetiyle Yayınladığı Mesajı

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN KADİR GECESİ MÜNASEBETİYLE YAYINLADIĞI MESAJI

Pek çok manevi değeri bünyesinde barındıran Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız. Bu mübarek gecede, tüm insanların birlik, beraberlik, bolluk, bereket, kazanç, yardımlaşma, paylaşma ve daha güzel bir geleceğe kapılar açmasını temenni ediyoruz.

Ülkemiz, milletimiz, çocuklarımız, daha güzel yarınlar ve daha yaşanılır bir dünya için bin aydan hayırlı bu mübarek gecede dualarımızı, gönüllerimizi buluşturalım. Ayrıca Bu mübarek gece vesilesiyle dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan salgın hastalığın bir an önce bitmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyor ve ülke olarak hep birlikte bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz.

 Bu duygularla bütün İslam Âleminin Kadir Gecesini kutluyor, bu gecenin ülkemize, İslam âlemine ve bütün insanlığa iyilik, güzellik ve hayırlar getirmesini diliyoruz.

 
Saygılarımla,
       İsa GÖK
Genel BaşkanSide Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel