Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası(şeker-iş) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Bir Eğitim Semineri Düzenleyecektir.

8 KART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİKLERİ…

 

Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası(ŞEKER-İŞ) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir eğitim semineri düzenleyecektir. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek ve açılış konuşmasını Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün gerçekleştireceği seminere Genel Merkez Yönetim Kurulu ile eğitimci akademisyenler katılacak. Eğitim seminerinde, kadının çalışma hayatındaki hukuksal hakları ve sendikal mücadeledeki yeri, kadına yönelik şiddet, cinsiyet eşitliği ve mobbing ile sendikal bağlılık ve örgütlenme bilincinin yaygınlaştırılması ve ilk yardım eğitimi konularında sunum yapılacaktır.

 

 

 

TARİH           : 9 MART 2019 CUMARTESİ

SAAT             :09.00

YER                :GRAND ŞEKER OTEL-EVRENSEKİSide Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel
by