30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

Türkiye Gıda ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması:

Kazandığımız Bu Büyük Zafer, Asırlardır Hür Yaşayan Milletimizin İlelebet Bağımsız Yaşama İradesinin En Önemli Göstergesidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluş müjdelerinden biri olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98’inci yılını kutlamaktan dolayı büyük bir coşku ve mutluluk duymaktayız. Milletimizin vesayet zincirlerinin kırıldığı bu zafer aynı zamanda daha güçlü bir Türkiye’nin temeline zemin oluşturmuştur. 

İnancı ve kararlılığı dışında her şeyini kaybetmiş olan aziz milletimiz, Düvel-i Muazzamaya karşı verdiği var olma mücadelesinin neticesinde bir kere daha büyük bir zafer kazanarak, bağımsızlığa giden yolda tüm engelleri bertaraf etmiştir. 
Bu zafer, Türk milletini yok etmeye çalışan işgal güçlerine karşı, aziz milletimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm dünyaya Türk milleti bağımsızdır ve bağımsız kalacaktır, ay yıldızlı bayrağımız milletimiz var oldukça gökyüzünde dalgalanacaktır diye haykırdığı, şanlı bir zaferdir.

Türk milleti vesayete asla izin vermeyeceğini nasıl 98 yıl önce verdiği savaşla gösterdiyse, bugün de farklı sonuçlar bekleyenleri hezimete uğratacak kararlılıktadır. Sabır ve derin bir tevekkülle sürdüreceğimiz bu mücadeleden yine yüzümüzün akı ile çıkacağımızdan kimsenin şüphe duymaması gerekmektedir. 

Malazgirt Zaferiyle başlayan Büyük Taarruz ile perçinlenen 30 Ağustos ile taçlanan bu zafer yolu, asırlardır hür yaşayan milletimizin ilelebet bağımsız yaşama iradesinin en önemli göstergesidir. 

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.
 
Saygılarımla;
İsa GÖK
Genel BaşkanSayaç: 184
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel