Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök’ün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlaması

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI
DEMOKRASİMİZİN 97 YILDIR YEGÂNE NİŞANESİ OLAN CUMHURİYET İLELEBET PAYİDAR KALACAKTIR.
 

Bugün, millet olarak istiklalimiz ve istikbalimiz için verdiğimiz en büyük mücadele olan Kurtuluş Savaşımızı zafere ulaştırmamızın ardından ilan ettiğimiz Cumhuriyetimizin 97. kuruluş yıldönümüdür. 

Atatürk’ün 29 Ekim 1923 de “Türk Milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare biçimi, Cumhuriyet idaresidir.” diyerek ilan ettiği Cumhuriyet, Türk Ulusuna bahşedilen en büyük miras ve asla vazgeçilemez bir değerdir. Türkiye Cumhuriyeti; asırlardır hürriyetinden ve onurundan taviz vermektense ölmeyi tercih eden asil bir milletin şahlanışının, küllerinden yeniden doğuşunun nişanesidir.

Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemiz ve geleceğimiz için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir. İstiklal Harbimizi zafere taşıyan, Cumhuriyetimize hayat veren ruh, tıpkı 97 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır.

Milli mücadelemizdeki ruh, ülke ve millet sevgisi ve dayanışma anlayışı bizim için mutlak yol gösterici olmuş ve o günden bugüne bizimle taşınan bu büyük miras, milli birliğimizin zarar görmesine hiçbir suretle imkân vermemiştir.
Bu vesile ile Kurtuluş Savaşımızın başlangıcından bu yana Türkiye Cumhuriyeti’nin bütünlüğü ve birliği için canlarını feda etmiş şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, ülkemizin ve milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

Saygılarımla;
İsa GÖK
Genel Başkan

 Sayaç: 212
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel