Genel Başkanımız Sayın İsa Gök

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJIDIR

Türk toplumu beşbin yıldır dünya coğrafyasında geçmişinden aldığı güçle, ırki yaklaşımlardan uzak, milli ve manevi değerlerini özümseyerek yaşantısının bir parçası haline getirmiştir. İşte bu anlayış, vatanının, dininin, namusunun adeta vazgeçilmez bekçisi olmuştur. Önümüzdeki süreçte bizlere düşen en önemli görev, yeni yetişen neslimizi sosyal, kültürel ve ahlâkî yozlaşmalardan koruyarak, onların özbenliklerini kaybetmeden geleceğin Türkiyesi’ni inşa etmektir.

Türkiye, geleceğine umutla bakmaktadır, bakmak zorundadır. Geçmişten gelen birikimiyle, son yıllarda pozitif bir gelişme ivmesi yakalayan Türkiye, yaşadığı tüm olumsuzluklara rağmen dünyanın saygın ve güçlü bir ülkesi olma yolunda yürüyüşüne kararlılıkla devam etmelidir. Tam manada olmasa da önemli yapısal reformlar gerçekleştiren, demokrasisini olgunlaştırmaya çalışan, insan hak ve hürriyetleri konusunda ciddi mesafe alan Türkiye’nin çevresinde ve dünyada barış ve güvenliğin sağlanması için daha etkin rol üstlenmesi gerekmektedir.

Kısır tartışmalardan, kavgalardan, sanal gündemlerden, gereksiz çekişmelerden uzak; sorunların, konuşarak, tartışarak, diyalogla, sağduyu içinde milletimizin mutabakatıyla çözüldüğü, sorun üreten değil, çözüm üreten bir Türkiye ümidiyle, 95. kuruluş yılında, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal Mücadelemizin bütün kahramanlarını, eşsiz fedakarlıklarıyla milletimizin gönlünde ölümsüzleşen bütün şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

 

         Saygılarımla,

İsa GÖK
Şeker-İş Sendikası Genel BaşkanıSide Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel