Demokrasi Ve Milli Birlik Günü

ŞEKER-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MÜNASEBETİYLE YAYINLAMIŞ OLDUĞU MESAJDIR

 

15 Temmuz 2016 tarihinde milli iradeyi yok sayarak, demokrasimizin ve cumhuriyetimizin tüm kazanımlarını ortadan kaldırmayı hedefleyen Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızmış bir grup Fettullahçı terör örgütü mensubu tarafından planlanan darbe girişiminin üstünden tam üç yıl geçti.

O gece demokrasiye pranga vurulmak istenmiş, millet iradesi Türkiye düşmanları tarafından hain bir saldırıya uğramıştır. Türkiye’nin diz çökmesi ve millî varlığın tümden yıkılması maksadıyla Türk milleti tam kalbinden hançerlenmiştir. Millî iradenin tecelligâhı olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin bombalanması ve asker kıyafetine bürünen canilerin vatandaşlarımıza silâh doğrultması birer ihanet simgesi olarak tarihe geçmiştir. Şunun özellikle bilinmesi isteriz ki hiçbir bahane; demokrasiden kopuşa, silâhlı müdahaleye ve ara rejim özlemlerine dayanak teşkil edemeyecektir.

15 Temmuz gecesi göstermiştir ki, hiçbir ihanet odağı ayağa kalkan millî ruh ve demokrasi inancımız karşısında duramayacak; Milletimiz yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. Bu süreçte milletimizin izzetini ve devletimizi korumak için canını feda eden yüce milletimizin destan yazan tüm evlatlarını şükranla yâd ediyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun.

 

Saygılarımla,

İsa GÖK

Genel BaşkanSayaç: 180
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel