Türkiye Gıda Ve Şeker Sanayi İşçileri Sendikası Genel Başkanı İsa Gök Ün 10 Kasım Atatürk Ü Anma Gününe İlişkin Mesajı


Türkiye Cumhuriyeti gibi büyük bir eseri bizlere bırakan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 81. yılında rahmet ve şükranla bir kez daha anıyoruz.

Atatürk´ün aziz hatırasına ve O´nun mirasına sahip çıkmak her bireyin en önemli görevidir. Ulu Önder "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir" demiştir. İşte bu nedenle Atatürk´ün fikirlerini ve düşüncelerini iyi anlamalı, Cumhuriyetimizi daha ileri seviyelere taşımak, daha ilerlemek ve kalkınmak için çaba göstermeliyiz.

Atatürk hayatı boyunca sürdürdüğü bağımsızlık ve uygarlık mücadelesinde tüm gücünü büyük milletimize olan inancından ve güveninden almıştır. Tarihin her döneminde kendisini parçalamaya, yok etmeye çalışanlar karşısında; ihanetlere, isyanlara ve her türlü kirli oyuna rağmen birlik olmayı başarmış bir milletin mensupları olarak bizlerin, bugün ve bundan sonrasında da hiçbir güce boyun eğmeyeceğimiz herkes tarafından çok iyi bilinmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi şükranla anıyorum.Saygılarımla;
İsa GÖK
Genel Başkan


 Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel
by