GENEL BAŞKAN İSA GÖK’ÜN RAMAZAN AYI MESAJI

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI(ŞEKER-İŞ) 
GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN RAMAZAN AYI MESAJI

 
“Rahmet, bereket ve oruç ayı olan; kardeşlik ve sevgi bağlarının güçlendiği, ruhlarımızın güzel öğütlere ve uyarıcı telkinlere açık olduğu, manevi duygularımızın canlılık kazandığı, birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği kutsal Ramazan ayına girmenin ilahi mutluluğunu yaşıyoruz.

Geride bıraktığımız 2021 yılı içerisinde; başta pandemi olmak üzere dünyada ve ülkemizde önemli gelişmeleri hep birlikte yaşadık. Etrafımızın savaşlarla cehenneme çevrildiği bir dönemde Millet olarak, birlik ve beraberliğimizi her zamankinden daha çok güçlendirmemiz gereken bir hassas süreçten geçmekteyiz. Bizi bir arada tutan ve güç veren ortak değerlerimize her zaman sahip çıkarak mukaddes vatanımızı gelecek hedeflerimizin ötesine taşımak hepimizin vazifesidir.
Türkiye, içeride ve dışarıda yaşanan sıkıntılar nedeniyle karamsarlığa kapılmadan sorumluluklarının bilinci ile sorunları çözerek dünya üzerindeki gelişmelerin ve konumunun kendisine sunduğu fırsatları da değerlendirerek gelişmesini devam ettirmelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle gönül coğrafyamızı güzelleştiren ve yüreklerimizi bir kez daha sevgi, dostluk ve dayanışma hisleriyle dolduran mübarek Ramazan ayının tüm İslam Alemine hayırlara vesile olmasını temenni eder, bu rahmet ikliminin hatır ve hürmetine hepimizi aydınlık ve selamete çıkarmasını dilerim.”

Saygılarımla;
                  İsa GÖK
 Genel BaşkanSayaç: 946