Şehit Edilen Güvenlik Korucularımız

TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN SİİRT ERUH’TA PKK TARAFINDAN ŞEHİT EDİLEN GÜVENLİK KORUCULARIMIZ İÇİN TAZİYE METNİDİR

Siirt'in Eruh ilçesi kırsalındaki Ormanardı köyü mevkisindeki yol yapım çalışmasında emniyeti sağlayan güvenlik güçlerimize hain PKK'lı teröristlerce düzenlenen saldırıda 6 güvenlik korucusunun şehit olduğu, 3 güvenlik korucusunun ve 4 askerimizin yaralandığı haberi yüreklerimize ateş düşürmüştür.

Türk Milleti’nin varlığı, aziz vatanımızın muhafazası uğrunda fedakarca görev yapan askerimizden polisimize, korucumuza kadar kahramanlarımızın şehadet ve yaralanmaları ile neticelenen terör saldırıları artık tahammül sınırlarını aşmıştır. Terörle bu memleketi akıllarınca hizaya getirmeye çalışanlar şunu akıllarından çıkarmamaları gerekmektedir ki, beş bin yıllık devlet geleneği, çok zengin kültür birikimi ve medeniyet mirasına sahip bir milletin evlatlarının kendi şanlı tarihine yakışır bir izzet ve gururla yaşama iradesini kimse engelleyemeyecektir. Ya bu topraklarda hep birlikte barış içerisinde yaşanacak ya da terör destekçileri Türkiye Cumhuriyeti Devleti tarafından gerektiğinde bir tuvalet kâğıdı gibi kullanılıp atılacak ve üzerlerine sifon çekilecektir.

Bumenfur saldırıda şehit korucularımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır, yaralı korucu ve askerlerimize acil şifalar dileriz. Mekanları Cennet olsun.

Saygılarımla;

İsa GÖK

Genel BaşkanSide Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel