Şeker Sigorta

ŞEKER-İŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ

Vakfımız bünyesinde 19 Haziran 1998 tarihinde Anadolu Sigorta’ya bağlı A Acentesi olarak 500,00 TL sermayeli Şeker-İş Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. kurulmuştur. Yatırımlardan dolayı Sermaye artırımına gidilerek 1.230.000,00.-TL çıkartılmıştır.

Şeker-İş Sendikamızın ve tüm işletmelerdeki araçlarımızın trafik ve kasko poliçeleri yapılmış, bu poliçeler en düşük miktarlara mal edilmiş olup Sendikamız ve işletmelerimize de fayda sağlamıştır.

Hizmet ağını her geçen gün genişleten şirketimiz ; Tüm üyelerimizin ve diğer şahıs ve şirketlerin Zorunlu Trafik Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası, Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası, Koltuk Sigortası, Özel Anadolu Ferdi Kaza Sigortası, Maxsimum Kasko Sigortası, Anadolu Konut Paket Sigortası, All – Risk Sigortası, Nakliyat Sigortası, Elektronik Eşya Sigortası, Anadolu İşyeri Paket Sigortası, Turistik Tesis Sigortası, Vize Sigortası gibi pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

İnsanın alın terinin son damlasına kadar harcayarak sahip olduğu değerleri ve birikimlerini güvenceye almasının en kolay yolu, cüzi primler karşılığında sigortalamaktır. Böylece karşılaşılabilecek her türlü risk durumunda ya da deprem, sel, yangın gibi doğal afetlerde bunların yitirilmesi durumunda yeniden aynı varlıklara kavuşulabilecektir.

Tabi ki insan hayatı ve sağlığı maddi varlıktan daha önemlidir. Çünkü maddi varlığa sahip olabilmek için insanın sağ ve sıhhatli olması gerekir. Geleceğinin güven altında olması gerekir. İşte sigorta şirketimiz, deprem, risk, kaza gibi sigorta hizmetleri ile üyelerimize bu güvenceleri sağlamaktadır.

Şirketimizin bu hizmetlerinden yararlanmak isteyen üyelerimizin, şubelerimizdeki veya Genel Merkezimizdeki özel sigorta birimlerimizden birine ulaşmaları yeterlidir, bu işlemlerden sonra doğabilecek herhangi bir hasar durumunda Acentemiz çalışanları hasarı takip edip üyelerimizi bilgilendirmekte ve tüm işlemleri bizzat acentemiz tarafından yürütülmektedir.

Ayrıca Şeker-İş Sendikası ile Şeker-İş Sigorta Şirketi birlikte Anadolu Şeker Turizm İnş. Ltd. Şti. ünvanı altında 20.11.2001 tarihinde bir şirket kurmuştur. Şirket kurulduktan hemen sonra yapılacak olan yeni otelimiz inşa edilmeye başlanmıştır. Otel inşaatı tamamlanarak üyelerimize hizmet sunmaya başlamıştır. Büyük gelir beklenen bu ortaklıktan Şeker-İş Sigorta Ltd. Şti. Vakfın teşebbüsü olduğu için vakfa da büyük bir gelir kaynağı olmaya devam edecektir.Sayaç: 593
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel