Anadolu Şeker Turizm

Anadolu Şeker Turizm, Anadolu Şeker Turizm İnşaat, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. (Grand Şeker Hotel Şubesi)

Şeker-İş Sendikası ve Vakfımızın teşebbüsü olan Şeker-İş Sigorta Aracılık hizmetleri Ltd. Şti. birlikte 5.000,00.- TL sermaye ile Anadolu Şeker Turizm İnşaat, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı altında bir şirket kurmuşlardır. Şirket, % 85 hisseyle Şeker-İş Sendikası, % 15 hisseyle Şeker-İş Sigorta Ltd. Şti.’nin iştirakiyle kurulmuştur. Daha sonra yatırımların büyümesi nedeniyle sermaye artırımı yapılarak sermayesi 10.000,000,00.- TL,’ye çıkartılmıştır. Şirketimiz ilk iş olarak yeni yapılacak otelin inşası işine başlamıştır.

Tapusu Sendikamıza kayıtlı olan 123 Ada 6 parsel üzerine 4 Blok şeklinde yapılarak otel inşaatı hızla yapımı devam etmiş olup 2003-2004 yılı itibariyle hazır hale getirilmiş ve son olarak ise bir blok daha yapımına karar verilmiş ve ihalesi yapılmış olup bu blok inşaatımızda 2005 sonunda biterek 2006 turizm sezonunda faaliyete girmiştir, İlk iki blok Şeker-İş Sendikasından kiralanarak 7 Blok olarak toplam 390 Oda ve 889 Yatak kapasiteyle Şirketimiz tarafından işletilmektedir.

Şirketimiz tarafından işletilen Grand Şeker Hotel Vakıf Üyesi ve Şeker-İş Mensup aileleri için kendi tesislerinde dinleneceği, her türlü ihtiyaçlarının karşılanacağı lüks bir tatil imkanı sağlayan 4 yıldızlı Otelimiz, açılışından bu yana çok sayıda Şeker-İş üye ve ailesine hizmet vermiş, ayrıca konaklama ücretlerini de piyasa değerinin altında tutarak 5 taksitte ödeme kolaylığı sağlayarak ucuz ve kaliteli hizmet vermektedir. Şirketimiz Vakfımızın teşebbüsü olan Şeker-İş Sigorta Ltd.Şti.’ nin ortağı olduğundan Vakfımıza’da büyük bir gelir kaynağı olmaya devam etmektedir.

Web Sitesi : www.grandsekerhotel.com.trSayaç: 815
Side Otel Türkei Antalya Hotel, Side Hotel, All Inclusive Hotel A unique paradise in Antalya Side ... An unforgettable holiday awaits you with friendly staff, great food, comfortable rooms and bathrooms, fun big pools, Side's unique beach and sand ... Türkei Antalya Hotel