GENEL BAŞKANIMIZ'DAN 15 TEMMUZ ŞEHİDİMİZİN AİLESİNE ANLAMLI ZİYARET
Uçakların kalkışını engellemeye çalışan genç kahraman Ömer, FETÖ mensubu teröristler tarafından Akıncı Jet Üssü’nde vurularak şehit edilmişti.
Hain terör örgütünü ve avuçlarını ovuşturarak Türkiye’den darbe haberi bekleyen destekçilerinin hevesini kursağında bırakan kahraman demokrasi şehitlerinden birisi, Ankara Şeker Fabrikası’nın Ziraat Aletleri kısmında çalışan geçici işçilerinden Nihat Takdemir’in 20 yaşındaki oğlu Ömer Takdemir’di. Uçakların kalkışını engellemeye çalışan genç kahraman Ömer, FETÖ mensubu teröristler tarafından Akıncı Jet Üssü’nde vurularak şehit edilmişti.
Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök, Merkez Yönetim Kurulu, Şeker-İş Sendikası Ankara Şubesi ve beraberindekiler şehit Ömer Takdemir’in Sincan da ki baba ocağına ziyarette bulundular. 
Ziyarette Kur-an tilaveti okundu. Genel Başkan İsa Gök; “Ömer hepimizin evladıydı, bu millet yapılan bu hainliklerin hesabı sormuş ve sormaya da devam edecektir. Yüce milletimiz bunu dosta düşmana gösterecektir. Şeker-İş Sendikası olarak şehidimizin ailesinin, dün nasıl yanındaysak bugün de yarın da yanında olacağız. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerim. Mekânları cennet olsun. Rabbim bu millete böyle acılar bir daha yaşatmasın. ”dedi